tel.608-277-653, Laweta Strzyżów, Damian Kluska naprawy samochodów

mapka laweta

Naprawy samochodów i Pomoc drogowa

Samochody od zawsze były naszą pasją! Teraz ta pasja stała się naszą pracą a łączenie pasji z pracą sprawdza się najlepiej. Dzięki tej pasji i smykałce do mechaniki samochodowej od dwóch pokoleń naprawiamy samochody. Naszą specjalizacją jest blacharka samochodowa, lakiernictwo a także naprawy powypadkowe. Więc jeśli szukasz blacharza samochodowego czy mechanika do swojego auta dobrze trafiłeś.

Auto Laweta

Aby kompleksowo zaspokajać problemy naszych Klientów rozszerzyliśmy nasze dotychczasowe usługi  o pomoc drogową i auto holowanie. Dzięki czemu w jednym warsztacie załatwisz wszystko bez zbędnego umawiania lawety i szukania warsztatu samochodowego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowany usługami jakie oferujemy lub po prostu potrzebujecie pomocy specjalistów samochodowych z wieloletnim stażem zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną WWW oraz do kontaktu telefonicznego lub osobistego.

Nasz warsztat mieści się w Żarnowej, u granic Strzyżowa, ale Klientów zadowolonych z naszych napraw samochodowych mamy w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Ropczycach, Wiśniowej i innych miejscowościach woj. podkarpackiego i nie tylko. Szczegóły dojazdu prezentuje mapka, która jest jednocześnie linkiem do naszego punktu serwisowego w mapach Google.

Zapraszam, Damian Kluska