tel.608-277-653, Laweta Strzyżów, Damian Kluska naprawy samochodów

Naprawy samochodów

Naprawianie samochodów to nasza praca i nasze hobby. Od lat doprowadzamy Wasze samochody do użyteczności, często dając im drugie życie.

Dzięki odpowiednim umiejętnością, które wciąż nabywamy, a także narzędziom oraz profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie obsłużyć większość samochodów jeżdżących po polskich drogach.

Blacharka samochodowa

to jedna z trzech głównych usług w naszej firmie. Więc jeśli potrzebujesz fachowca, który postawi na koła Twój samochód dobrze trafiłeś.

Naprawy samochodów, mechanika i lakiernictwo to nasze mocne strony a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją dobrze wykonanej naprawy.

Jeśli masz problem z silnikiem, cieknie olej, potrzeba zmienić rozrząd, płyn chłodniczy czy uszczelki lub problemem jest zawieszenie, wahacze, amortyzatory czy cały układ kierowniczy umówi się z mechanikiem samochodowym.

Lakierowanie pojazdów

Gdybyś chciał zmienić kolor samochodu, Twoje auto zostało zarysowane, w takiej sytuacji również jesteśmy do Twoich usług, nasza lakiernia odmłodziła już niejedno auto.

Pomoc na drodze

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz pomocy na drodze to również jesteśmy do Twoich usług. Pomoc drogowa świadczona przez naszą firmę to gwarancja spokoju – przyjedziemy po Ciebie, przewieziemy na lawecie Twoje auto i dostarczymy Ci je naprawione.